Anker Eufy | X10 Pro Omni Mopping Cloths Replacement
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T29E7031
- Saadavus: 3
-
17€
Anker Eufy | X10 Pro Omni Mopping Cloths Replacement
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 19.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2611 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | X10 Pro Omni Mopping Cloths Replacement |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

